• Tel +90 352 220 21 20
  • info@mdiletisim.com

Hizmetler

REKLAM


REKLAM

Reklam

Stratejilerle belirlenen mesajların farkedilebilir ve yaratıcı işlerle hedef kitleye ulaştırılma işidir. Yaratıcı ajans tarafından hazırlanan reklam kampanyası ile hedef kitlenin dikkati çekilir böylece ürün veya hizmet hakkında farkındalık, bilinirlik ve satın alma sağlanır.

 

MEDYA PLANLAMA

Medya planlaması bir reklamı belirlenen kişilere iletmek amacıyla, medya araçlarının nasıl ve ne şekilde kullanılacağını belirleme sürecidir. Bu süreç bir plan ve program dahilinde işlediği için “Medya Planlama” adı altında ifade edilir. Medya planı oluştururken medyanın araçları analiz edilir reklama uygun mecralar belirlenir ve bunların ne şekilde kullanılacağına karar verilir.

Her reklamın hitap ettiği bir kitle vardır, bu yüzden medya planlamasını bu süreci en iyi şekilde değerlendirip mesajın hedef kitleye doğru mecra ve doğru frekans ile ulaşmasını sağlarız. Reklam kampanyası döneminizde hedef kitleniz hangi televizyon programlarını izliyor? Hangi internet sitelerini ziyaret ediyor? Sinemaya hangi filmleri izlemeye gidiyor? Medya planlama süreçlerinizi, sürekli değişen medya dinamiklerine göre yönetiyoruz.

 

MEDYA SATINALMA

Doğru Medya planlama sürecinin ardından, en sıkı pazarlıklı, en doğru vadeli, en isabetli medya satın alma aşamalarını markanız için yönetiyoruz. Uluslararası deneyime sahip güçlü çözüm ortaklarımızla total medya satın alma hacminin sağladığı faydalarını markanıza yansıtıyoruz.

Sponsorluk 

Stratejiler doğrultusunda hedef kitlenin beğenilerine uygun ve duygularıyla örtüşen sponsorluklar yapma işidir. İki markanın uyum sağlaması zorunludur.